SemiFlash – efekt lustra od Semilac

Jeśli lubisz ciekawe efekty na paznokciach, Semiflash od Semilac prawdopodobnie przypadnie ci do gustu. Dzięki niemu w szybki i prosty sposób urozmaicisz swój manicure hybrydowy. Semiflash pozwala uzyskać błyszczącą lustrzaną taflę na paznokciach. Ich błysk z pewnością przyciągnie spojrzenia. Taki manicure jest doskonały na imprezy – ale nie tylko.

Trend na lustrzane paznokcie staje się coraz bardziej popularny. Pewnie już zauważyłaś je u swoich koleżanek lub na blogach kosmetycznych. Jeśli dotąd nie wiedziałaś, jak uzyskać taki efekt, odpowiedzią jest właśnie Semiflash od Semilac. To drobny pyłek, który pozwala nadać twojemu manicure efekt lustra.

Metaliczna powierzchnia zmienia oblicze kolorów, których używasz zazwyczaj. Większość kolorów przebija spod pyłku, wyglądają jednak zupełnie inaczej. Lakiery, które jużci się znudziły, mogą teraz powrócić do łask. Przy nałożeniu większej ilości pyłku kolor lakieru będzie przebijał w mniejszym stopniu. Jeżeli nałożysz go niewiele, uzyskach ciekawy efekt srebrnych drobinek brokatu na paznokciach.

Aplikacja Semiflash nie jest trudna i zajmuje niewiele czasu. Oto jak ją przeprowadzić w kilku krokach:

1. Wykonaj zwykły manicure hybrydowy Semilac Base -> 2x Color -> Top No Wipe.

2. Na utwardzony Top No Wipe delikatnie wetrzyj pyłek Semiflash za pomocą aplikatora.

3. Usuń nadmiar pyłku pędzelkiem, miotełką albo szczoteczką z miękkim włosiem.

4. Nałóż znowu Top No Wipe i utwardź z użyciem lampy.

Gotowe. Pamiętaj, że przy aplikacji SemiFlash szczególnie ważne jest zabezpieczenie wolnego brzegu paznokcia. Jeżeli odrobina pyłku osadzi się na skórkach, można je omieść syntetycznym pędzelkiem. Jeżeli na palcach nadal pozostaną resztki, problem powinno rozwiązać kilkukrotne umycie rąk. Jeśli nie masz jeszcze wprawy, prawdopodobnie nakładając pyłek, zrobisz wokół trochę bałaganu, warto zatem nakryć stolik ceratą czy gazetą, by później łatwo pozbyć się drobinek. Nie martw się jednak, aplikacja jest naprawdę nietrudna i z czasem wokół zostaje coraz mniej pyłku.

sf2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *